ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה

מחפשים ארון מתחת לכיור? פתרון למגבות? אצלנו תגלו ארונות אמבטיה עמידים, במגוון עיצובים יצירתיים ובהתאמה אישית לחלל האמבטיה שלכם.

איך מעצבים ארונות אמבטיה?

ארון אמבטיה צריך להיות קודם כל פרקטי. כזה שאפשר יהיה למצוא בו בקלות את מה שמחפשים, ושנוח להגיע לכל הפריטים המאוחסנים. לכן, חשוב מאוד להתאים את עיצוב הארון לחלל הנתון, ולחלק אותו בהתאם לחפצים שכל לקוח מתכוון להניח בו. חשוב לדעת, כי אפשר בהחלט לתכנן ארונות אמבטיה המותאמים בצורה האופטימלית לחללים קטנים, ולהצליח לאחסן בהם את כל הדברים. סמכו עלינו – בדקנו.

אבל, על מנת שזה יצליח, חשוב מאוד להבין כמה מקום יש לנו, האם מדובר בארון פינתי או לא, וכמובן – מהם הפריטים שעבורם בעצם אתם צריכים ארון. לטובת העניין, אנחנו מקיימים פגישת ייעוץ ותכנון, במהלכה אנחנו עוברים על תוכניות הדירה, רואים בדיוק מהו המקום העומד לרשותנו, שומעים מכם על הטעם האישי והעל ההעדפות, ומתחילים להציע פתרונות. לאחר שמתקבלת החלטה לגבי ארון האמבטיה המתאים – אנחנו מתחילים במלאכת הייצור, ודואגים שהמוצר המוגמר ייראה בדיוק כמו המוצר המתוכנן.

ארונות אמבטיה שעושים את ההבדל

כפי שתוכלו לראות בתמונות – יש מגוון עצום של אפשרויות עיצוב לארונות אמבטיה; יש סגנון כפרי, סגנון מודרני, סגנון פרובנס, סגנון המשלב את כל הסגנונות יחדיו ויש עוד הרבה סגנונות אחרים שאנחנו יכולים להמציא ביחד אתכם.  

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ לתכנון ארונות אמבטיה מותאמים אישית – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.