ארונות פתיחה מודרניים

ארונות פתיחה מודרניים

ארונות פתיחה בסגנון מודרני בקווים נקיים ואורבניים. ארונות הזזה מודרניים מעניקים פתרון מושלם לסידור הבגדים בחדר ומשתלבים עם מראה הבית המודרני.

ארון פתיחה מודרני תורם הרבה מאוד לאווירה ולעיצוב בבית, ומספק גמישות מירבית בסידור הבגדים והחפצים השונים.

זז דלת מתמחה בייצור ארונות פתיחה מודרניים מחומרי גלם איכותיים ובעיצובים עכשוויים, כאשר התכנון מתבצע בדיוק על פי הצרכים והעדפות שלכם. אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות בעיצובים שונים ומקוריים. הגימורים שלנו איכותיים וייחודיים, החומרים חזקים ועמידים, כך שאם תבחרו לרכוש אצלנו ארון פתיחה מודרני – תוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא עיצוב  ארונות פתיחה מודרניים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

ארונות הזזה מודרניים

למה דווקא ארונות פתיחה?

ארונות פתיחה הם ארונות מאוד נוחים לשימוש: אוחזים בידית, פותחים את הדלת ותכולתם נגישה באופן מיידי. לא צריך להתאמץ להזיז את הדלת על מסילה, לא צריך להתאמץ לסגור. הכל מאוד פשוט, יעיל והגיוני. זאת בדיוק הסיבה שאת הסוג הזה של ארונות אפשר למצוא בהרבה מאוד בתים, וכמובן שבהרבה מאוד בתי עסק. אז אם אתם אנשים שהפרקטיקה זורמת בעורקם – ארונות פתיחה הם התשובה המושלמת עבורכם.

ולמה דווקא ארונות פתיחה של זז דלת?

  • כי אנחנו יכולים לעצב עבורכם כל ארון פתיחה שרק תרצו. אנחנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים היום בתחום ומבצעים כל עבודה בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח ולהעדפותיו. 

    כי אנחנו נתכנן ביחד אתכם את הארונות שאתם צריכים, כך שיתאימו לא רק להעדפות העיצוביות ולצרכים שלכם, אלא גם לתקציב – שהוא לא פחות חשוב.
  • כי כשאתם רוכשים אצלנו ארונות פתיחה – אנחנו מספקים לכם אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה בנושא ארונות פתיחה – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.