ארון פרובנס

ארון פרובנס

אנחנו פותחים בפניכם עולם של ארונות בסגנון ייחודי ומציגים בפניכם את ארון פרובנס – ארון הלוקח את השראתו העיצובית מחבל פרובנס בדרום צרפת. ארונות מסוג זה נבנים ברמת גימור גבוהה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

ניתן לבנות ארונות פרובנס הזזה או ארונות פתיחה, כאשר הגימור המושלם שלהם בצבע אפוקסי הופך אותם למיוחדים עוד יותר. את הארון ניתן לצבוע בכל גוון שתבחרו, כך שהוא יתאים לכל חדר ולכל העדפה. ניתן להוסיף חזיתות זכוכית למגירות וכך לתת לארון שיק צרפתי במובן המלא של המילה. 

למה דווקא ארון פרובנס?

כי ארונות פרובנס הם רהיטים עם אמירה. כל מי שנכנס לחדר פשוט לא יכול שלא לשים לב אליהם – בזכות העיצוב הייחודי והמוקפד שלהם. אם כשאתם חושבים על כל דבר המיוצר בצרפת, אתם לבטח מדמיינים פריט אסתטי אשר לא נחסך שום דבר בתכנון שלו, כמו גם בביצוע. בדיוק כזה הוא ארון פרובנס. חומרי הגלם הם האיכותיים ביותר שקיימים היום, הגימורים הם הייחודיים ביותר שאפשר לחשוב עליהם. ארונות כאלה יכולים להתאים לכל חדר בבית, לרבות חדרי שינה וחדרי אמבט, ואם בוחרים בהם כרהיטים שיוצבו בכל אחד מהחדרים – יוצרים בית מעוצב לעילא ולעילא, ממש כמו בית שיוצא ישר מקטלוג.

למי מתאימים ארונות פרובנס?

ארון פרובנס מתאים למי שאוהב את סגנון הרטרו. מכיוון שסגנון זה אמנם חזר בשנים האחרונות כטרנד, אבל תמיד נמצא שם, הרי שבחירה בארון כזה תהיה מושלמת גם היום וגם בעוד שנים רבות. אם תבחרו בחברה המתמחה בייצור ארונות בסגנון זה ואשר מתחייבת להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר, הרי שתקבלו ארון שיהיה גם מרשים מבחינה חיצונית, גם יעיל מאוד מבחינת ארגון פנימי וגם יחזיק מעמד לאורך זמן.

הארונות של זז דלת

אנחנו בזז דלת מתמחים בתכנון, עיצוב וייצור של ארונות מסוג זה. נשמח לשבת אתכם, לשמוע בדיוק מה אתם צריכים ולתכנן לכם סקיצה של ארון פרובנס ייחודי.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה צרו קשר טלפוני או דרך האתר.