מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ארון הזזה?

עולם ארונות ההזזה זז קדימה בזכות טכנולוגיות חדשניות, פטנטים ייחודים ועיצובים חדשים. הנה כמה טיפים וסודות מקצועיים שכדאי לדעת לפני שבוחרים ארון הזזה.

שוק הארונות בארץ לא התחדש מזה שנים בגלל מגבלות טכניות. ניתן לומר בזהירות ש-90%  מארונות ההזזה שנמכרים כיום בארץ מורכבים משני חומרים: זכוכית ומלמין, עובדה המגבילה מאוד את יכולות העיצוב. חברת זז דלת הביאה למהפכה בשוק ארונות ההזזה, המאפשרת לכל אחד לבחור ארון בעיצובים חדשים ובמחיר משתלם. הנה כמה טיפים וסודות מקצועיים שכדאי לכם להכיר לפני שאתם בוחרים ארון הזזה.

צביעה בתנור בטכנולוגיה של CNC

צביעה בתנור בטכנולוגית CNC מאפשרת חריטה ועיצוב חומר הגלם כמעט ללא מגבלות. אחרי העיבוד הראשוני של החומר על ה – CNC, עובר החומר למצבעה הנמצאת בחברה. השילוב הייחודי של עבודת יד ברמה גבוהה וטכנולוגיה מתקדמת, מאפשרת לבצע כמעט כל עיצוב במחיר משתלם, וזאת בשל העובדה שכל הטכנולוגיה נמצאת במפעל החברה ואינה עוברת לקבלני משנה. יש לזכור כי עדיין מדובר על ארון יקר יותר מארון בגימור מלמין או זכוכית, אבל לא יקר יותר משמעותית….למעשה, זהו קו הארונות המוביל של החברה, והביקוש לארונות אלה עלה בעשרות אחוזים בשנתיים האחרונות.

חדשנות עיצובית

עד היום עיצוב בסגנון כפרי בארונות הזזה לא היה קיים. בעזרת טכנולוגיה חדשה שהוכנסה לחברת זז דלת ניתן להזמין ארון הזזה בסגנון כפרי בכל מידה. ניתן אפילו לקבל ארון ברוחב של יותר מארבעה מטרים עם שתי דלתות בסגנון הזה.

חדשנות טכנולוגית

חברת זז דלת התפרסמה בעיקר בגלל העמידות, האמינות והתנועה של מערכת הגלגלים. אין זה סוד שארונות הזזה סבלו בעבר ממוניטין לא טוב בגלל בעיות רבות במערכת הגלגלים: תופעות של "בריחת הדלת מהמסילה", תנועה רועשת וכדומה. החדשות הטובות: חברת זז דלת פיתחה מערכת ייחודית שפתרה את הבעיות האלו והצליחה להקטין את העומס על גלגלי הדלתות. כיום לכל דלת יש ארבעה גלגלים ועוד שניים עליונים. הסוד השני הוא מערכת טריקה שקטה אינטגרלית ולא בוכנת פלסטיק, כמו שמקובל בשוק. התוצאה- הרבה יותר כוח עצירה למשקל גבוה, ואמינות גבוהה יותר. בנוסף, כדי למנוע עיוות של הגלגלים לאורך זמן ותנועה חלקה ושקטה יותר, הוסיפה החברה תרכובת אוקולון חדשה שהיא איננה פטנט אלא סוד מקצועי (ישנה תוספת מוליסבן בגלגלים). הכמות ושילוב החומרים הם הסוד הכי שמור בחברת זז דלת (כן, ממש כמו בחברת קוקה-קולה).

חדשות טובות גם לאדריכלים ומעצבים.

חברת זז דלת מציעה מחלקת קשרי אדריכלים (מה שלא קיים בכל חברה בתחום הארונות). המחלקה דואגת שהמעצב יקבל תשומת לב לאורך כל התהליך. בנוסף, בחברה ישנה מחלקה לעיצוב המוצר, מה שאומר שאם המעצב מחפש מראה כפרי ייחודי למשל, במחלקה ישמחו לספק לו מספר סקיצות שמהן הוא יוכל לבחור. בדרך זו, מובטח מוצר ייחודי וחסכון ניכר בזמן וכסף. בחברת זז דלת, המעצבים יכולים למצוא את כל מוצרי הנגרות, ולא רק ארונות. בדרך זו ניתן לחסוך הרבה זמן וכסף. המעצבים גם יכולים לשלוח תמונות השראה ומתוכן נעצב מוצר (ניתן לשנות את הסקיצות עד לאישור הסופי), שיענה גם על הצורך הטכני וגם על העיצוב הייחודי. וגולת הכותרת–את הדגם הנבחר נכניס למערכת על שם המעצב!  

חושבים על העתיד

העתיד למעשה כבר נמצא בזז דלת. שילוב של חומרים חדשים ועיצובים חדשים על ה-CNC יוצאים מידי יום. בחברת זז דלת קיים מאגר של עשרות דלתות כפריות ומודרניות ואפילו האופציה לעצב דלת ייחודית לכל לקוח עפ"י דרישה (כן, אפילו חריטה של פרח במרכז הדלת).

הכותב הוא אלי וייסמן, שותף בחברת זז דלת. אלי ויסמן הינו בעל תואר בארכיטקטורה ועיצוב פנים באוניברסיטת אריאל ובעל תואר ראשון בהנדסת מכונות בטכניון.