מטבח פרובנס

מטבחי פרובנס

  • מטבח פרובנס הוא מטבח השואב את השראתו העיצובית מחבל פרובנס בדרום צרפת. המטבחים יוצרים אווירה חמה בבית, עשויים מעץ מלא ונצבעים בתנור, עובדה המאפשרת לייצר פיתוחים ייחודיים בדלתות והתאמתם המדויקת לחלומות העיצוביים שלכם. מטבח מסוג פרובנס הוא אחד מסוגי המטבחים האהובים ביותר על הישראלים, וזאת בזכות תחושת החמימות שהוא מכניס לכל חלל. 

דגשים לעיצוב מטבח פרובנס

  • חומרי גלם איכותיים – על מנת שמטבח מסוג זה יהיה מושלם, חשוב מאוד לייצר אותו מחומרי גלם איכותיים. מדובר במטבח בסגנון קלאסי, המחייב בחירה נכונה של עץ כבד אשר מספק את תחושת החמימות האופיינית, כמו גם של דלתות ומגירות בעלות המסגרות אשר אי אפשר בלעדיהן. לכן, חשוב מאוד שמי במתכנן עבורכם מטבח מסוג זה, יהיה מומחה בתחום, אשר עובד עם החומרים האיכותיים ביותר שיחזיקו מעמד לאורך שנים.
  • הקפדה על כל פרט – לעיצוב של מטבחים בסגנון פרובנס יש כללים ברורים: סגנון כפרי המאופיין בארונות ומגירות עם מסגרות, במדפים חיצוניים המיועדים לאחסון כלים וחפצי נוי שונים ובדרך כלל גם ברצפת פרקט התורמת מאוד למראה המרשים. לכן, חשוב מאוד לעבוד רק עם חברה אשר מתמחה בייצור מטבחים בסגנון כפרי בכלל ומטבחים בסגנון פרובנס בפרט, ואשר תוכל לעצב עבורכם את מטבח החלומות שלכם.
  • התאמה לעיצוב הכולל – מטבחי פרובנס יתאימו לבתים אשר מעוצבים בכללם בסגנון כפרי או וינטנג'י, ופחות לבתים המעוצבים בסגנון מודרני. לכן, גם אם אתם מאוד אוהבים את המראה המיוחד של סגנון מטבח כזה, חשוב שתשקלו היטב האם הוא באמת מתאים לסגנון העיצובי הכללי.  אם כל הבית מעוצב בסגנון שכזה – אין ספק שמטבח בסגנון פרובנס יהיה בחירה מושלמת עבורכם.

ולמה דווקא מטבח פרובנס של זז דלת? 

כי אנחנו בזז דלת מתמחים בתכנון ובעיצוב מטבחי פרובנס, עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ומשווקים כל מטבח באחריות מלאה.
במהלך שנות עבודתנו תכננו, ייצרנו והתקנו מטבחים רבים בסגנון זה, המשרתים את לקוחותינו לאורך שנים.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בנוא תכנון מטבח פרובנס – צרו קשר טלפוני או דרך האתר.