עיצוב רהיטים בהתאמה אישית

הגעתם לשלב החשוב של בניית ביתכם. אם זה מטבח כפרי מלא באחסון וארונות מטבח או בניית חדר ארונות בהתאמה אישית, חברת זז דלת כאן כדי לתת מענה לכל משאלותיכם ולהסביר לכם מהי הדרך הנכונה והמתאימה ביותר לכם.

בחירת נגר אומן

כשאתם מגיעים לשלב החשוב של בניית ארון, לא משנה אם  חלק מארונות מטבח בשלל סגנונות או ארון בגדים לחדר הילדים, אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון הוא ניסיון בעל המקצוע, ניתן ואף רצוי לבקש דוגמאות לעבודה דומה, לדוגמא אם ברצונכם לבנות מטבח פרובאנס בקשו מנגר האומן שלכם להראות לכם דוגמאות לעבודה דומה שעשה.

דבר חשוב נוסף שעליכם לקחת בחשבון הוא האינטגרציה בעבודה עם חומרים שונים ובחירה נכונה ומדויקת של חומר גלם עבור המוצר או הפרויקט שברצונכם לבנות. לא כל סוג עץ יתאים למטבח, החומר שממנו נבנה ארון לחדר ילדים אינו בהכרח החומר שממנו נבנה מזנון לסלון.

וכמובן, כל אלו מובילים למוצר המוגמר בנראות השואפת לשלמות. מבחינתנו, בזז דלת אנו מתחייבים למוצרים ברמה הגבוהה ביותר הכוללים נגרות בהתאמה אישית.

בחירת המרכיבים

בחברת זז דלת כל בחירה היא קריטית, למשל, כאשר אנחנו בוחרים עץ לארון  המטבח או לשידות לחדר השינה אנו דואגים להכיר את העץ והסיפור שלו, בן כמה הוא, מה אחוז הלחות של העץ, כיווני הצמיחה שלו, איך, מתי וכמה זמן העץ יובש, האם בתנור או ייבוש טבעי, כיווני ההתפשטות של העץ, היכן המוצר יהיה מותקן ומה הפרשי לחות בין קיץ לחורף, כל מרכיב כזה בבחירת החומר הוא קריטי להצלחה .

הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול

כאשר אנו פונים אל התחלת עבודה על מטבח או ארון ילדים לדוגמא, אנו מתחילים מבחירת הפרט הקטן ביותר. כאשר מדובר על בחירה של מרכיב בודד מתוך ארון או מטבח, נסתכל ביחד בזכוכית מגדלת על "מגירה בודדת".

מקרה המגירה הבודדת

יש המון סוגים של מגירות, אבל עד היום במשך יותר משלוש מאות שנים המגירה הטובה ביותר היא מגירה מעץ מלא, כאשר לאורך השנים הרכיב שמשתנה הוא המסילה.כאשר בוחרים לייצר מגירה מעץ מלא, אנחנו מפרקים את המוצר למספר שלבים. ,

השלב הראשון הוא בחירת סוג העץ, כאשר לא כל עץ מתאים לאקלים הישראלי ובדר"כ אנו נעדיף לעבוד עם עץ אלון או אגוז שהינם עצים גושניים בעלי משקל סגולי גבוה.

בחירת סוג העץ המדובר גורמת לפחות תנודות בחומר עקב השפעת שינויי הטמפרטורה והלחות. את העצים המדוברים לא נזמין ישירות מהספק, אלא נשלח מומחה מטעם החברה למחסן העץ של הספק שם בדר"כ הוא מבלה שעות רבות בבחירה, מיון ובדיקה של אחוזי הלחות וכמות העיניים שיש בחלקי העץ.

בשלב הבא העץ נכנס לעיבוד ארוך שכולל הקצעה, ליטוש ויישור של החלקים. לאחר מכן חלקי העץ המתאימים יעברו כרסום מיוחד בקצוות, כדי לקבל חיבור זנב סנונית מושלם בתהליך חצי ידני וחצי ממוכן. בשלבים האחרונים של היצירה נרכיב את הארגז של המגירה ונשלח אותו למצבעה שלנו, שיעבור שכבות של לקה אקרילית כדי לאטום את העץ ולמנוע תהליך ארוך שמורכב מאיזולציה.

לאחר מכן תעבור המגירה ליטוש, דבר שיבטיח תנועה חלקה לאורך עשרות שנים. כדי לסיים את המגירה נבחר במסילה הטובה ביותר שקיימת בשוק (משתנה כל שנה), להשלמת המגירה המושלמת, הנוחה והמדויקת, נכין חלוקה המתאימה ביותר, לאחסון נכון של המוצרים.

חשוב לנו מאוד שרמת תשומת הלב שמקבל כל מוצר תהיה מירבית.

הרכבת המוצר

כאשר כל הרכיבים של המוצר סיימו את שלב הייצור, הם מועברים למחלקת ההרכבה הפנימית, לתהליך בקרת האיכות שמוודא שהמוצר מדויק, אמין ותואם את הזמנת הלקוח, המוצר מורכב במלואו, נבדק ומאוחסן. ביום ההתקנה יוצא צוות המתקינים לבית הלקוח כאשר הם מצוידים בתיק ייצור מפורט להרכבת כל מוצר ומשלימים את המסע הארוך שבסופו יוצאים שני הצדדים מרוצים.

לסיכום, אנו, בזז דלת מתחייבים לעבודה מקצועית בבניית מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים (מטבח כפרי, מטבח פרובאנס, מטבח מודרני ועוד), כולל נגרות בהתאמה אישית: ארונות אמבטיה, ארונות חדר ילדים, ארונות הזזה, ארונות פתיחה, ריהוט משרדי, דלתות פנים, חדרי שינה מעוצבים,  אצלנו גם ניתן למצוא ארונות הזזה במבצע או ארונות בגדים במבצע. והכל ברמה הגבוהה ביותר ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר.