מבצעי קיץ 2019

ארונות הזזה איכותיים מבית זז דלת
ארונות הזזה איכותיים מבית זז דלת
ב-זז דלת נותנים לכם גם את המחיר הטוב ביותר וגם את הארון האיכותי ביותר
zaz delet
zaz delet2
ארונות הזזה זכוכית
ארונות הזזה לטלוויזיה
ארונות הזזה כפריים
ארונות הזזה מודרניים
הקודם
הבא

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

*התמונות להמחשה בלבד

*התמונות להמחשה בלבד

"זז דלת" הינה החברה המובילה בתחום של ייצור ארונות הזזה מעוצבים. הארונות מיוצרים בעיצוב טרנדי עם פטנט ייחודי למנגנון הסגירה ושיטת צביעה ייחודית, ההופכים את הארון לתכשיט של החדר.

ארונות הזזה מעוצבים

ארונות הזזה מעוצבים צריכים להיות כאלה אשר מותאמים לא רק למידות החלל, אלא גם, ואולי בעיקר, לטעם האישי של בעלי הבית. אחרי הכל, הם אלה שצריכים להתגורר בבית ולהשתמש בארון, ואם הוא לא יהיה מעוצב על פי העדפותיהם – שביעות הרצון מהחלל כולו תיפגם. אנחנו בזז דלת קשובים קודם כל למה שאתם מבקשים, ואחר כך דואגים לייצר ארונות המעוצבים בדיוק לפי מה שביקשתם – כמובן שתוך התאמה מדויקת שלהם למידות החלל הקיים. התוצאה: ארון הזזה מעוצב אשר נראה בדיוק כמו שבעלי הבית רצו, ועונה באופן מדויק על כל צורכיהם. 

היתרונות של ארונות הזזה מעוצבים

כמובן שהיתרון המיידי שעולה לנו למודעות כשאנחנו מדברים על ארונות הזזה מעוצבים, הוא היופי שלהם. למרות זאת, חשוב לדעת, שאמנם כדאי שאותו ארון דלתות הזזה שתזמינו יהיה מעוצב, אבל גם כזה שיהיה מאוד פרקטי. הדבר יכול לקרות רק אם מתכננים את הארון תוך הקשבה מלאה ללקוח ובעזרת הטכנולוגיות המתקדמות שקיימות היום בענף. אפשר לתכנן ארונות בהתאמה מדויקת לצרכים ולהעדפות שלכם: אם למשל יש לכם יותר בגדים שצריך לתלות – יש לעצב אותם כך שיהיה בהם מספיק מקום לתלייה; אם אתם אוהבים יותר לקפל – חשוב שיהיו בהם יותר מדפים. אם יש לכם הרבה חגורות – כדאי להתקין בהם מתלה ייעודי, ואם יש לכם הרבה לבנים וגרביים – כדאי שיהיו בהם הרבה מגירות. 

אנחנו בזז דלת מתמחים בשילוב בין הפרקטיקה לעיצוב בכל ארון דלתות הזזה שאנחנו מייצרים, ומייצרים ארונות הזזה מעוצבים אשר מתאימים בצורה מדויקת גם לצרכים שלכם וגם להעדפות העיצוביות שלכם. כשתגיעו אלינו לפגישה ראשונית, קודם כל נאפיין את הצרכים העיקריים שלכם, אחר כך נשמע איך אתם רואים בעיני רוחכם את ארון ההזזה שלכם ואחר כך נתחיל לתכנן את הארון שיגשים את כל רצונותיכם.  

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא ארונות הזזה מעוצבים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.